Kotwica Korczyna - strona nieoficjalna

Brzozovia Brzozów 4:4 Gimball Tarnawa
Standart Święcany 2:17 Iskra Przysietnica
Partyzant Targowiska 5:1 Przełom Besko

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. lesio543210 27
2. dejfat99 6
3. Kojot97 6

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pogoda

WYWIAD !!!

• autor: lesio543210, 2010-03-28 21:20
WYWIAD Z VICE-PREZESEM!!!
Redakcja:Jak pan sądzi czy trampkarze Kotwicy zdołają wygrać więcej meczy niż w rundzie jesiennej ?

Vice-Prezes Adam Gazda :Myślę że tak. Jeżeli drużynę ominą kontuzje i chłopcy badziej przyłożą się do treningów to 6,7 meczy są w stanie wygrać

Redakcja: Co pan myśli o frekwencji na treningach trampkarzy?

Vice-Prezes Adam Gazda :Słyszałem że frekwfencja jest bardzo różna ale jak jest czasem 2 czy 4 piłkarzy to zdecydowanie za mało, chcąc zdobywać punkty to podstawa żeby trenować.

Redakcja: Według pana jaki zawodnik Trampkarzy pokazał się z jak najlepszej strony w rundzie jesiennej?

Vice-Prezes Adam Gazda :Napewno Maciek Abratowski który zaczął grać w ataku i stał się najlepszym strzelcem drużyny, ponadto Michał Pojnar też był wyróżniającym się piłkarzem ale nie grał w każdym meczu. W denefesywie na pewno wyróżniał się Kamil Wąchała którego dobre występy zaowocowały debiutem w drużynie juniorów. W bramce należy pochwalić Jakuba Leszkiewicza który kilka krotnie ratował drużynę przed utratą gola i chyba ma najwyższą obecność na treningach.

Redakcja: Kogo pan proponowałby na stałego kapitana ? W rundzie jesiennej w roli kapitanów było 5 graczy
Oto oni:
Mateusz Cypara
Maciek Abratowski
Maciek Jakubik
Jakub Leszkiewicz
Tomasz Gajda

Vice-Prezes Adam Gazda : Kapitana powinna wybierać drużyna i trener. Jeżeli mój głos ma być pomocny to stawiam na Macieja Abratowskiego.

Redakcja:  Czy jest możliwość sprowadzenia graczy z Odrzykonia jeżeli Zamczysko nie wystartuje także w Rozgrywkach młodzieżowych

Vice-Prezes Adam Gazda :W Odrzykoniu wycofano tylko drużynę seniorów z ligi okręgowej. Drużyny młodzieżowe będą grać dalej taką informację dostałem w krośnieńskim OZPN. Dodam że drużynę seniorów Kotwicy wzmocnił napastnik Zamczyska Łukasz Syrek
Redakcja: Jak pan sądzi czy drużyna seniorów utrzyma się w lidze i jakie są wzmocnienia?

Vice-Prezes Adam Gazda :

Drużyna została wzmocniona napastnikami Mateuszem Balasą który ostatnio występował w Ustrzykach Dolnych a jest wychowankiem Karpat Krosno oraz Łukaszem Syrkiem z Zamczyska Odrzykoń. Ponadto doszedł obrońca Łukasz Wojnar z LKS Moderówka. Liczymy  że ci piłkarze przyczynią się do tego aby Kotwica dalej występowała z "okręgówce". Taki jest nasz cel aby się utrzymać w tej klasie rozgrywkowej.

Redakcja: Dziękujemy panu Vice-prezesowi za udzielenie wywiadu

Vice-Prezes Adam Gazda :Dziękuje i pozdrawiam wszystkich kibiców Kotwicy zapraszając ich jednocześnie na wszystkie mecze drużyn seniorów, juniorów, trampkarzy i orlików. Do zobaczenia na ligowych boiskach

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najlepszy zawodnik meczu z LKS Izdebki to?

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kotwica Korczyna 3-0 Iwonka Iwonicz
Ładowanie...