Terminarz już jest !!
Dzisiaj ok. godz.14 na stronce OZPN pojawił się terminarz Klasy Okręgowej Juniorów i Trampkarzy . Terminarz widnieje w zakładce Terminarz.
RUNDA JESIENNA SEZONU 2011/2012 JUNIOR - TRAMPKARZ
KLASA "O"
1 kolejka 20 sierpnia g. 12,00 - 14,00
1 KS Ustrzyki Dolne - LKS Izdebki
2 OKS Sobniów - Jasło - "Cosmos" Nowotaniec
3 LKS Lubatowa - KS "Kotwica" Korczyna
4 KS "Przełęcz" Dukla - LKS "Przełom" Besko
5 LKS "Iwonka" Iwonicz - "Zamczysko" Odrzykoń
6 KS "Start" Rymanów - ULKS "Gimball" Tarnawa
2 kolejka 23 sierpnia g. 12,00 - 14,00
1 "Cosmos" Nowotaniec - KS Ustrzyki Dolne
2 LKS Izdebki - KS "Start" Rymanów
3 KS "Kotwica" Korczyna - OKS Sobniów - Jasło
4 LKS "Przełom" Besko - LKS Lubatowa
5 "Zamczysko" Odrzykoń - KS "Przełęcz" Dukla
6 ULKS "Gimball" Tarnawa - LKS "Iwonka" Iwonicz
3 kolejka 27 sierpnia (wtorek) g. 12,00 - 14,00
1 KS Ustrzyki Dolne - KS "Kotwica" Korczyna
2 "Cosmos" Nowotaniec - LKS Izdebki
3 LKS "Iwonka" Iwonicz - KS "Start" Rymanów
4 OKS Sobniów - Jasło - LKS "Przełom" Besko
5 LKS Lubatowa - "Zamczysko" Odrzykoń
6 KS "Przełęcz" Dukla - ULKS "Gimball" Tarnawa
4 kolejka 3 września g. 12,00 - 14,00
1 LKS "Przełom" Besko - KS Ustrzyki Dolne
2 KS "Kotwica" Korczyna - "Cosmos" Nowotaniec
3 LKS Izdebki - LKS "Iwonka" Iwonicz
4 KS "Start" Rymanów - KS "Przełęcz" Dukla
5 "Zamczysko" Odrzykoń - OKS Sobniów - Jasło
6 ULKS "Gimball" Tarnawa - LKS Lubatowa
5 kolejka 10 września g. 12,00 - 14,00
1 KS Ustrzyki Dolne - "Zamczysko" Odrzykoń
2 "Cosmos" Nowotaniec - LKS "Przełom" Besko
3 KS "Kotwica" Korczyna - LKS Izdebki
4 KS "Przełęcz" Dukla - LKS "Iwonka" Iwonicz
5 LKS Lubatowa - KS "Start" Rymanów
6 OKS Sobniów - Jasło - ULKS "Gimball" Tarnawa
6 kolejka 17 września g. 12,00 - 14,00
1 ULKS "Gimball" Tarnawa - KS Ustrzyki Dolne
2 "Zamczysko" Odrzykoń - "Cosmos" Nowotaniec
3 LKS "Przełom" Besko - KS "Kotwica" Korczyna
4 LKS "Iwonka" Iwonicz - LKS Lubatowa
5 KS "Start" Rymanów - OKS Sobniów - Jasło
6 LKS Izdebki - KS "Przełęcz" Dukla
7 kolejka 24 września g. 12,00 - 14,00
1 KS Ustrzyki Dolne - KS "Start" Rymanów
2 "Cosmos" Nowotaniec - ULKS "Gimball" Tarnawa
3 KS "Kotwica" Korczyna - "Zamczysko" Odrzykoń
4 OKS Sobniów - Jasło - LKS "Iwonka" Iwonicz
5 LKS Lubatowa - KS "Przełęcz" Dukla
6 LKS "Przełom" Besko - LKS Izdebki
8 kolejka 1 października g. 12,00 - 14,00
1 LKS "Iwonka" Iwonicz - KS Ustrzyki Dolne
2 KS "Start" Rymanów - "Cosmos" Nowotaniec
3 ULKS "Gimball" Tarnawa - KS "Kotwica" Korczyna
4 "Zamczysko" Odrzykoń - LKS "Przełom" Besko
5 LKS Izdebki - LKS Lubatowa
6 KS "Przełęcz" Dukla - OKS Sobniów - Jasło
9 kolejka 8 października g. 12,00 - 14,00
1 KS Ustrzyki Dolne - KS "Przełęcz" Dukla
2 "Cosmos" Nowotaniec - LKS "Iwonka" Iwonicz
3 KS "Kotwica" Korczyna - KS "Start" Rymanów
4 LKS "Przełom" Besko - ULKS "Gimball" Tarnawa
5 "Zamczysko" Odrzykoń - LKS Izdebki
6 OKS Sobniów - Jasło - LKS Lubatowa
10 kolejka 15 października g. 12,00 - 14,00
1 LKS Lubatowa - KS Ustrzyki Dolne
2 KS "Przełęcz" Dukla - "Cosmos" Nowotaniec
3 LKS "Iwonka" Iwonicz - KS "Kotwica" Korczyna
4 KS "Start" Rymanów - LKS "Przełom" Besko
5 ULKS "Gimball" Tarnawa - "Zamczysko" Odrzykoń
6 OKS Sobniów - Jasło - LKS Izdebki
11 kolejka 22 października g. 12,00 - 14,00
1 KS Ustrzyki Dolne - OKS Sobniów - Jasło
2 "Cosmos" Nowotaniec - LKS Lubatowa
3 KS "Kotwica" Korczyna - KS "Przełęcz" Dukla
4 LKS "Przełom" Besko - LKS "Iwonka" Iwonicz
5 "Zamczysko" Odrzykoń - KS "Start" Rymanów
6 LKS Izdebki - ULKS "Gimball" Tarnawa