Kotwica Korczyna - strona nieoficjalna

Brzozovia Brzozów 4:4 Gimball Tarnawa
Standart Święcany 2:17 Iskra Przysietnica
Partyzant Targowiska 5:1 Przełom Besko

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. lesio543210 27
2. dejfat99 6
3. Kojot97 6

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Zasady awansów i spadków

Zasady awansów i spadków 2011/2012 Drukuj Email

Zasady awansów i spadków

l. Klasa "O"

a) awans do podkarpackiej IV ligi seniorów uzyska drużyna, która po zakończeniu rozgrywek zajmie l miejsce w tabeli. W przypadku nie otrzymania licencji lub rezygnacji z awansu przez tą drużynę dopuszcza się możliwość awansu drużyny, która zajmie 2 miejsce.

b) do klasy "A" zostaną zdegradowane 3 drużyny, które po zakończeniu rozgrywek zajmą w tabeli 3 ostatnie miejsca, oraz o tyle więcej drużyn ile spadnie z IV ligi z terenu OZPN Krosno.

2. Klasa "A"

a) do klasy ,,O" awansują po 2 drużyny z każdej grupy, które po zakończeniu rozgrywek w tabeli zajmą 1 i 2 miejsca. W przypadku nie otrzymania licencji lub rezygnacji z awansu przez te drużyny dopuszcza się możliwość awansu drużyn, które zajmą 3 miejsca.

b) do klasy ,,B" zostaną zdegradowane po 3 drużyny z każdej grupy, które po zakończeniu rozgrywek zajmą w tabeli 3 ostatnie miejsca.

c) do klasy „B” spadnie o tyle więcej drużyn ile więcej spadnie z klasy ,,O".

3. Klasa "B"

a) do klasy "A" awansują po 2 drużyny z każdej grupy, które po zakończeniu rozgrywek w tabeli zajmą 1 i 2 miejsca.

b) do klasy "C" zostaną zdegradowane po 2 drużyny z każdej grupy, które po zakończeniu rozgrywek zajmą ostatnie i przedostatnie miejsce w tabeli, oraz dwie drużyny z trzeciego miejsc od końca z 3 grup klasy "B" z najmniejszą  ilością zdobytych punktów w całym sezonie rozgrywkowym. W przypadku równej ilości punktów o spadku jednej z drużyn decydować będzie różnica goli.

c) do klasy "C" spadnie o tyle więcej drużyn o ile więcej spadnie z klasy "A".

4. Klasa "C"

a) do klasy "B" awansują po 2 drużyny z każdej grupy, które po zakończeniu rozgrywek w tabeli zajmą 1 i 2 miejsce.

Rozgrywki młodzieżowe

Na wniosek klubów, oraz po analizie Ankiet Zgłoszeniowych Zarząd na swym posiedzeniu w dniu 8 lipca postanowił od sezonu 2012/2013 zwiększyć ilość drużyn występujących w rozgrywkach klasy Okręgowej – junior, trampkarz do 14

a) z klasy ,,O" i "A" juniorów do klasy wyższej awansują drużyny, które w tabeli zajmą 1 miejsca w swoich grupach rozgrywkowych. W przypadku rezygnacji z awansu do wyższej klasy, dopuszcza się możliwość awansu drużyny, która zajmie 2 miejsce.

b) drużyna, która zajmie ostatnie miejsce w tabeli kl. ,,O" juniorów spadnie do klasy "A" .

c) o awansie lub spadku w rozgrywkach juniorów i trampkarzy decyduje miejsce w tabeli drużyny juniorów.

d) ilość drużyn spadających może być zwiększona o ilość drużyn spadających z klasy wyższej.

6. Ostateczna interpretacja zasad awansów i spadków przysługuje Zarządowi OZPN Krosno.

Najlepszy zawodnik meczu z LKS Izdebki to?

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Start Rymanów 2-1 Kotwica Korczyna
Ładowanie...